Lo♥ki.pl
konferencja zakopane

Integracja i szkolenie zespołu – dlaczego Zakopane?

Coraz więcej firm przekonuje się do szkolenia swoich pracowników w połączeniu z integracją. Jak się okazuje, ma to znaczący wpływ na relację w zespole i późniejszą motywację do pracy. Dodatkowo zorganizowanie szkolenia w atrakcyjnym turystycznie miejscu to gwarancja zadowolenia pracowników i co najważniejsze — dobrych wspomnień po wyjeździe. W poniższym artykule omówimy, dlaczego warto wybrać Zakopane na wyjazd firmowy. Zaproponujemy także ciekawe miejsca, które warto odwiedzić ze swoim zespołem.

Dlaczego warto wybrać Zakopane na wyjazd integracyjno-szkoleniowy?

Miasta Zakopane nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest odwiedzane przez ogromną liczbę turystów nie tylko w okresie zimowym, ale także letnim. To nie przypadek, ponieważ jego położenie jest niezwykle atrakcyjne i każdy może znaleźć coś dla siebie. Miłośnicy górskich wędrówek mogą oddać się swojej pasji na licznych szlakach, a z kolei fani spokojnego wypoczynku mają możliwość wyboru idealnego dla siebie hotelu SPA. Wybór możliwości jest ogromny, dlatego dostosowanie formy wypoczynku do wyjazdu integracyjnego nie jest trudne.

Zakopane może poszczycić się ogromną bazą noclegową w różnych przedziałach cenowych. Nie brakuje także hoteli, które są dostosowane do potrzeb wyjazdów firmowych, dlatego organizacja konferencji w Zakopanem nie powinna stanowić problemu. Warto jednak rozejrzeć się za takim noclegiem nieco wcześniej, w szczególności, gdy planujemy przyjazd do Zakopanego z większą grupą.

Co warto odwiedzić podczas wyjazdu firmowego do Zakopanego?

Miasto jest pełne różnych atrakcji, gdzie każdy znajdzie formę aktywności na miarę swoich potrzeb. Z powodzeniem można więc zorganizować dla swojej firmy nieco aktywniejsze spędzanie czasu, wybierając się na wycieczkę po licznych muzeach. Na szczególną uwagę zasługuje Muzeum Stylu Zakopiańskiego im. Stanisława Witkiewicza, czy też słynne muzeum Kornela Makuszyńskiego.

Nieodłącznym elementem wyjazdu do Zakopanego jest też wjazd kolejką linową na Gubałówkę oraz spacer po Krupówkach. Krupówki są miejscem dość zatłoczonym, ponieważ to w tym miejscu znajduje się najwięcej restauracji i turyści poszukują tutaj idealnego miejsca na posiłek. Godna polecenia restauracja w Zakopanem to Góralski Browar. Spośród innych wyróżnia się tym, że znajduje się na piętrze galerii i oferuje niesamowity widok panoramiczny na Tatry oraz Gubałówkę. Posiłek można tu zjeść na pięknym tarasie w niezapomnianej atmosferze. Możliwe są też rezerwacje grupowe z wyprzedzeniem, dlatego można się tu wybrać wraz z całym zespołem.

Podsumowanie

Zakopane to miasto pełne możliwości. Z powodzeniem można zorganizować tu wypoczynek firmowy, połączony ze szkoleniem. Duża oferta hoteli oraz atrakcji turystycznych zapewni z pewnością przyjemny wyjazd, po którym zostaną miłe wspomnienia. Sprzyja im zdecydowanie górski klimat i niespotykana nigdzie indziej atmosfera stolicy polskich gór.

Pwiązane Artykuły

Jak przeciwdziałać luzowaniu się połączeń śrubowych?

Magda

Jakie formy może przyjmować współpraca z biurem rachunkowym?

Magda

Spedycja morska – czy warto z niej korzystać?

Magda