Lo♥ki.pl
mata firma

Spersonalizowana mata wejściowa – drobny akcent, tak wiele korzyści

Przed każdymi drzwiami znajduje się podstawowy element wyposażenia – wycieraczka. Dzięki wycieraczce utrzymany jest porządek, ponieważ zbiera ona wilgoć, błoto i piasek z butów, a te zabrudzenia nie przenoszą się do wnętrza. Wycieraczka może być jednak zastąpiona przez matę wejściową. Ten nieskomplikowany detal w wystroju ma ogromną siłę i może nie tylko chronić przed wniesieniem błota albo piasku. Mata wejściowa przed drzwiami położona zamiast wycieraczki może spełniać tez inne funkcje i przynieść firmie wiele korzyści. Co zyskuje się poprzez zastosowanie maty wejściowej? Jaką matę wybrać?

Jak wybrać matę wejściową?

Wycieraczka, którą kładzie się przed drzwiami mieszkania to bardzo niewielki wydatek. Praktycznie nikt nie przywiązuje większej wagi do wyboru konkretnego rodzaju czy wzoru wycieraczki. Jednak sprawa wygląda całkiem inaczej, kiedy przychodzi do wybrania odpowiedniej maty wejściowej, która leżeć będzie w biurze czy przy wejściu do budynku firmy. Z czego to wynika? Powodów jest kilka. Przede wszystkim mata wejściowa przed biurem będzie zdecydowanie częściej używana niż zwykła, domowa wycieraczka. Częsta eksploatacja wymaga zatem wyższej jakości i odporności maty, a także lepszych materiałów. Mata musi być także niezawodna, jeśli chodzi o jej podstawową funkcję, czyli zbieranie brudu i błota z butów. Po drugie zaś, mata wejściowa przed biurem powinna się ładnie i schludnie prezentować. Względy estetyczne grają tutaj dużą rolę. Ostatni powód to bezpieczeństwo. Jeśli mata będzie wykonana z odpowiednio grubego materiału, to będzie też dobrze zbierać wilgoć i zabrudzenia. Jest to szczególne ważne, ponieważ mokre buty mogą spowodować poślizgnięcie się na posadzce.

Kupno maty czy może dzierżawa?

Wiadomo już, że mata wejściowa jest bardzo przydatna w firmie. Jednak jednym z najważniejszych aspektów, które będą brane pod uwagę jest na pewno cena maty. Inwestycja w zakup maty na wyłączność to jedna z możliwości. Zamiast kupować matę, można posłużyć się alternatywą, jaką jest dzierżawa maty wejściowej. Firmy zajmujące się sprzedażą oraz konserwacją mat wejściowych umożliwiają taki wybór swoim klientom. Wynajem mat wejściowych staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorstw. Jak wygląda dzierżawa maty? Bardzo prosto. Mata wejściowa jest wynajmowana, a w cenie wynajmu znajduje się zarówno użytkowanie maty oraz jej konserwacja i serwis. W momencie gdy mata wymaga odświeżenia i czyszczenia zostaje zabrana, a jej miejsce zajmuje czysta mata, gotowa do użytku. W przypadku zniszczenia, oferta zawiera także wymianę.

Spersonalizowana mata wejściowa – praktyczny i estetyczny szczegół

Wiele firm decyduje się na personalizację swojej maty. Taki zabieg można w bardzo sprytny sposób zamienić w działania marketingowe. Możliwe jest umieszczenie nazwy przedsiębiorstwa na macie wejściowej. Bardzo często firmy decydują się też na hasło reklamowe albo informację na temat usług lub produktów albo filozofii firmy. Mata może być także wykrojona w interesującym kształcie, który także przyciągnie uwagę klientów i będzie znakiem, że ta firma nie boi się ciekawych, kreatywnych rozwiązań. Korzyści z posiadania maty wejściowej doceni każda firma, które zdecyduje się na jej zakup na wyłączność albo dzierżawę.

Inspiracja: MatyWejściowe.pl -Dzierżawa mat do biur.

Pwiązane Artykuły

Aromamarketing, czyli tworzenie miłego klimatu

Magda

W jaki sposób grywalizacja może poprawić wydajność kierowców?

Magda

Jak wybrać dobre studia MBA?

Magda