Lo♥ki.pl
dodatki kamienne

Dodatki z kamienia odmienią wnętrze Twojego salonu SPA

Kamienie naturalne, takie jak marmur, onyks, czy trawertyn pojawiają się w wielu mieszkaniach i biurach. Jeśli jesteś właścicielem salonu SPA, możesz wykorzystać ich wyjątkowe walory estetyczne również do tego, aby zachwycić klientów. Elegancki blat umieszczony przy wejściu do salonu, a może umywalki kamiennie? Sprawdź, jak tego typu dodatki mogą odmienić całe wnętrze!

Blaty z marmuru, które zachwycą klientów już od momentu wejścia do salonu

Mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. To prawda, bo klient, który przekracza próg Twojego salonu, od razu zwraca uwagę na aranżację wnętrza (szczególnie że większość klientów to kobiety, które dostrzegą każdy szczegół). Dlatego, jeśli zależy Ci na dobrym wizerunku salonu, zadbaj nie tylko o wysoką jakość usług, ale i elegancką aranżację wnętrz.

Dobrym pomysłem będzie umieszczenie marmurowych blatów na recepcji. Ich ponadczasowa elegancja przyciągnie wzrok klientów i sprawi, że salon będzie prezentował się bardzo profesjonalnie. Nie będziesz miał problemu ze stworzeniem eleganckiej aranżacji, ponieważ marmur występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Jeśli ściany Twojego salonu SPA są ciemne, dobrym rozwiązaniem będzie zakup blatów zrobionych z białego marmuru. Z kolei, jeśli wystrój utrzymany jest w stonowanych odcieniach, postaw na czarne lub ciemnoszare marmurowe blaty kontrastujące z bielą, czy beżem.

Warto wybrać blaty zrobione z marmuru również ze względu na aspekt praktyczny. Jest to kamień odporny na uszkodzenia. Dzięki temu nawet w miejscu, takim jak recepcja gdzie dzieje się dużo będzie prezentował się pięknie przez długi czas.

Eleganckie umywalki i inne dodatki, które odmienią wnętrze Twojego salonu SPA

Nie tylko blaty z marmuru mogą odmienić wnętrze Twojego salonu SPA. Jeśli chcesz, aby prezentował się elegancko i profesjonalnie postaw również na inne dodatki. Mogą być to np. umywalki kamienne, a nawet mydelniczki.

Warto wykorzystać również płytki z kamieni naturalnych do dekoracji ścian, czy podłogi. Możesz wyłożyć nimi całą powierzchnię, choć równie pięknie prezentują się delikatne akcenty z nich zrobione. Jeśli nie chcesz wykładać marmurem całych ścian lub podłogi, użyj je do dekoracji tylko określonego fragmentu. Jako element ozdobny, możesz wykorzystać również onyks – w połączeniu z odpowiednim oświetleniem będzie prezentował się bardzo efektownie na tle ciemniejszej farby.

Zaletą kamieni, takich jak marmur, trawertyn, czy onyks jest to, że wyglądają nie tylko elegancko, ale i bardzo naturalnie. Dzięki temu, elementy z nich zrobione pomagają stworzyć odpowiednią atmosferę w salonie SPA. Taką, która sprzyja odpoczynkowi i pomaga zapomnieć o stresie. Z pewnością nie umknie to uwadze Twoich klientów!

Jednak jeśli chcesz, aby kamienie naturalne zachowały nieskazitelny wygląd, pamiętaj o ich zabezpieczeniu (za pomocą specjalnych środków przeznaczonych do impregnacji). Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie narażone są na działanie wilgoci.

Pwiązane Artykuły

Wynajem szalunków – wygoda i oszczędność

Magda

Mól książkowy – jakie oświetlenie ochroni Twoje oczy i zapewni odpowiedni komfort czytania?

Magda

Dlaczego należy regularnie prać wykładziny i dywany?

Magda