Lo♥ki.pl
Buty Haix – znajdz swoj model

Buty Haix – znajdź swój model!

Haix to niemiecki producent obuwia specjalistycznego. Pierwszym celem marki było stworzenie odpornego na ogień obuwia strażackiego. Obecnie firma w zakładach zlokalizowanych w Niemczech i Chorwacji produkuje funkcjonalne, specjalistyczne obuwie do celów wojskowych, policyjnych, strażackich, myśliwskich, ratowniczych oraz obuwie robocze – do prac w fabryce lub w terenie. Dystrybucja odbywa się w całej Europie, a także w Stanach Zjednoczonych. Obuwie zaprojektowane jest przede wszystkim w sposób zapewniający bezpieczne wykonywanie prac i zadań specjalnych, także w bardzo ryzykownych warunkach. Oto kilka popularnych modeli obuwia tej marki.

Buty taktyczne – Haix Airpower P3

Buty wykonano ze skóry i Cordury, czyli bardzo wytrzymałego na przetarcia i zerwania włókien materiału używanego do szycia sprzętu wojskowego i outdoorowego. Wysokiej jakości membrana Gore-Tex Extended zapewnia właściwości w stu procentach wodoodporne, a przy tym umożliwiające oddychanie stopy. Membrana nie jest ocieplana, więc obuwie nadaje się w teren o temperaturach umiarkowanych i wyższych. Sprawdzą się również jako buty robocze.

Buty taktyczne Haix Airpower P3 dobrze znoszą użytkowanie w terenie nasłonecznionym, ponieważ zastosowano w nich technologię Sun Reflect, pozwalającą na odbijanie promieni słonecznych. Chroni to skórę buta, a zarazem stopę przed przegrzaniem. Zastosowany w tym modelu Haix Climate System sprzyja prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz buta. W czasie marszu powietrze z buta zostaje wypompowane, a na jego miejsce dostaje się świeże powietrze z zewnątrz.

Budowa buta Haix Airpower P3 jest przemyślana bardzo szczegółowo pod względem budowy anatomicznej stopy. Certyfikowany system ortopedyczny zapewnia optymalizację postawy i pracy mięśni oraz ścięgien. Przekłada się to na efektywność użytkownika butów i zwiększenie wydolności podczas wykonywania zadań. Specjalny wkład w podeszwie absorbuje wstrząsy i amortyzuje ruch.

Buty taktyczne i do codziennego użytku – Haix Black Eagle Athletic 2.0

Te buty taktyczne oparto na lekkiej, konstrukcji butów sportowych, więc można ich używać na co dzień. Wyścielone membraną Gore-Tex zapewnią stopom suchość i dobra wentylację – wilgoć z wnętrza buta jest odprowadzana na zewnątrz. Solidna cholewka w wystarczającym stopniu zabezpiecza stopę przed kontuzją. Rolę ochronną dla stopy pełni także podeszwa, mająca za zadanie amortyzowanie wstrząsów powstających podczas intensywnego użytkowania na nierównym terenie. Podeszwa jest dodatkowo odporna na działanie olejów i paliw, które mogą znaleźć się na podłożu, dlatego buty można wykorzystywać podczas wszelkich prac w pomieszczeniach. Warto podkreślić, że model ten posiada specjalną wkładkę antybakteryjną, która wpływa na zachowanie odpowiedniej higieny.

Haix Airpower R6 Crosstech – buty dla ratowników

W tych butach firma Haix zastosowała membranę Crosstech, która chroni but przed wnikaniem płynów ustrojowych lub krwi z miejsca działań lub wypadku. System nie upośledza wodoszczelności i oddychalności butów. Odporna na ścieranie podeszwa jest zabezpieczona przed niekontrolowanym poślizgiem nawet w niskich temperaturach i posiada właściwości materiału trudnopalnego. Nosek buta został wzmocniony, co zwiększa ich żywotność w warunkach intensywnego użytkowania. Zastosowano w nich system szybkiego sznurowania z zamkiem. Wewnątrz znajduje się wymienna wkładka absorbująca wilgoć, którą można prać.

Jak widzimy, buty oferowane przez Haix sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Warto zapoznać się z ofertą dostępnych modeli i znaleźć takie obuwie, które najlepiej spełni nasze oczekiwania. Wybierając buty tej marki możemy być pewni wygody użytkowania, i – przede wszystkim – dużej wytrzymałości. Raz zakupione, będą służyć przez wiele lat.

Inspirowane: wphmilitaria.pl – sklep mundurowy

Pwiązane Artykuły

Prezerwatywy z wypustkami. Zaskocz ją w łóżku!

Magda

iPhone oferuje szereg wyjątkowych funkcji – znasz je wszystkie?

Magda

Hurtownia odzieży – jak nawiązać owocną współpracę?

Magda