Lo♥ki.pl
szybkie randki

Szybkie randki – sposób na znalezienie miłości

Jeżeli uważasz, że nie wystarczają Ci już długie rozmowy na portalach randkowych, po których okazuje się, że w realnym życiu spotykasz zupełnie kogoś innego, to czas poszukać znacznie lepszej alternatywy.

Jeżeli uważasz, że nie wystarczają Ci już długie rozmowy na portalach randkowych, po których okazuje się, że w realnym życiu spotykasz zupełnie kogoś innego, to czas poszukać znacznie lepszej alternatywy. Dla osób, które cenią sobie swój czas i chcą poznać miłość swojego życia lub partnera do wspólnych ćwiczeń na siłowni czy wyjścia do restauracji lub kina, proponujemy – speed dating. Pod tym hasłem kryją się coraz bardziej popularne szybkie randki, czyli spotkania, na których uczestnicy siadają naprzeciwko siebie przy jednym stoliku.

Podczas 5-7 minut spotkania i wspólnej rozmowy mają szansę wymienić się informacjami na swój temat, zobaczyć siebie, poczucie humoru i uśmiech na twarzy drugiej osoby. Po tym czasie w tle można usłyszeć dźwięk dzwonka, który sygnalizuje, że czas na zmianę partnera i przejście do innego stolika.

W tym przypadku większe zadanie stoi po stronie Panów, ponieważ to oni przesiadają się na inne miejsca. Panie pozostają przy swoim stoliku od początku do końca szybkiej randki. Speed dating jest naprawdę świetną propozycją do tego, by poznać nowych ludzi, znaleźć miłość, zawierać przyjaźnie i odszukać osoby o podobnych zainteresowaniach, co nasze.

Poszukiwanie drugiej połówki jest teraz znacznie prostsze!

Dookoła nas jest coraz więcej samotnych osób, to normalne i powszechne zjawisko. Single skupiają się na rozwoju kariery, podróżach po świecie czy nauce języka. Dopiero po czasie zdają sobie sprawę, że wszystko to, co udało im się osiągnąć nie cieszy tak bardzo, jeżeli nie mają z kim tego dzielić. Każda materialna rzecz z czasem powszednieje, a sercu pojawia się uczucie pustki. Szybkie randki pomagają w zawieraniu nowych znajomości, potrafią w krótkim czasie połączyć ze sobą osoby, którzy naprawdę do siebie pasują.

Jak myślisz: Czy warto poświęcać kolejne tygodnie na nic nie wnoszące rozmowy przez internet? Czy może lepiej wybrać się na godzinę na speed dating, dobrze się bawić i dać sobie szansę na znalezienie partnera? To jest prostsze niż Ci się wydaje! W zaledwie 60 minut jesteś w stanie poznać 15 nowych osób. Szybkie randki są bardzo popularne na całym świecie, a od kilku lat posiadają coraz więcej zwolenników także w Polsce.

Szybkie randki to sposób na miłość – wypróbuj!

Wystarczy wykonać tylko kilka kroków, żeby móc uczestniczyć w speed dating. Możesz wejść na stronę speed-dating.com.pl i zarejestrować się na wybrane wydarzenie. Masz do wyboru ponad 5 różnych randek, w których możesz wziąć udział. Kiedy już znajdziesz taką, która najbardziej Cię zainteresuje, kliknij przycisk zapisz się i dokonaj jednorazowej opłaty w wysokości ok. 30 zł. Przyszli partnerzy już czekają, dlatego nie zwlekaj i zarejestruj najszybciej, jak to możliwe.

Porady dla przyszłych randkowiczów!

Podejdź do całej sprawy związanej ze swoim uczestnictwem w speed dating, jak do dobrej zabawy. Nie nastawiaj się zbyt mocno, że już na pierwszej randce spotkasz miłość swojego życia (chociaż nie jest to wykluczone). Im bardziej spokojnie podejdziesz do tematu, tym lepiej wypadniesz w trakcie całego spotkania.

Postaraj się dać sobie szansę i podchodź do każdej nowej rozmowy z zaangażowaniem. Słuchaj tego, co ma Ci do powiedzenia drugi uczestnik. Ważne! Jeżeli nawet pierwsze trzy osoby, z którymi przeprowadzisz rozmowy nie zrobią na Tobie wrażenia, to nie znaczy, że za chwilę nie pojawi się ktoś, kto naprawdę zawróci Ci w głowie.

Szanuj siebie i innych. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, bądź sobą i nie kreuj się na kogoś kim nie jesteś. Podczas takich spotkań każdy jest lekko zestresowany i spięty, dlatego jeżeli nie spodoba Ci się osoba, z którą rozmawiasz, mimo wszystko okazuj jej szacunek i pozostaw w dobrym nastroju do kolejnej randki.

Pamiętaj, że nie masz się czym stresować. To ma być przyjemne spotkanie, które pomoże Ci otworzyć się na nowe znajomości, zwiększy Twoją pewność siebie i poprawi samopoczucie.

Szybkie randki przeznaczone są dla wszystkich osób samotnych , rozwiedzionych czy takich , które z różnych powodów utraciły bliskiego człowieka w swoim życiu. Są bezpieczną i skuteczną alternatywą dla aplikacji randkowych i gwarantują dużo fajnych kontaktów.

Pwiązane Artykuły

Jak przygotować się do pierwszej wizyty u ginekologa?

Magda

Czy mieszkanie w domku mobilnym cały rok jest możliwe?

Magda

Kosmetyki wegańskie – dlaczego ich popularność wciąż wzrasta?

Magda