Lo♥ki.pl
usuwanie rozstępów

Najpopularniejsze zabiegi likwidujące rozstępy

Rozstępy pojawiają się znienacka, ale niestety nie tak łatwo można się ich pozbyć. Najskuteczniej poradzisz sobie z nimi wybierając dedykowane zabiegi likwidujące rozstępy. Na jakie propozycje możesz się zdecydować? Sprawdź!

Masaż podciśnieniowy urządzeniem Icoone

Zabieg laserowy odbywający się przy pomocy urządzenia Icoone, pomaga w modelowaniu sylwetki, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, ujędrnia skórę i rozwiązuje problemy związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu krążenia.

Specjalistyczny masaż odbywający się przy użyciu nowoczesnych głowic zwiększa cyrkulację krwi i przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Światło LED stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Aby zabiegi likwidujące rozstępy przyniosły spodziewane rezultaty, konieczne jest zastosowanie od 10 do 20 sesji, przy częstotliwości 1-2 zabiegów na miesiąc.

Mikronakłuwanie Dermapen 4®

Innowacyjne urządzenie, jakim jest Dermapen 4, działa cuda. Precyzyjne mikronakłuwanie skóry pobudza ją do naturalnych procesów regeneracyjnych. Dochodzi do poprawy unaczynienia skóry, a jej struktura ulega wyraźnemu wzmocnieniu i przebudowie.

Efektywny i bezpieczny zabieg bardzo skutecznie redukuje rozstępy, ale jest także skuteczny przy walce z wiotczejącą skórą, przebarwieniami i bliznami.

Secret RF

24 mikroigieł, które umieszczone są na głowicy Secret RF 2.0 emitują fale radiowe docierające do wszystkich trzech warstw skóry. Dochodzi do syntezy nowych włókien kolagenu przez fibroblasty, co generuje poprawę elastyczności i jędrności skóry.

Uelastyczniona, nawilżona skóra wygląda od razu lepiej, a przy tym rozstępy stają się mniej widoczne. Aby wypracować najlepsze rezultaty, trzeba zastosować częstotliwość 3-4 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Maximus Trilipo

Rewolucyjna technologia maximus jest oparta na tripolarnej fali radiowej oraz elektrycznej stymulacji mięśniowej. 3 elektrody wchodzące w skład głowicy, pomiędzy którymi dochodzi do przepływu energii elektrycznej podwyższają temperaturę w tkance podskórnej do 40-20°. Dochodzi do mimowolnych skurczów mięśni, co pozwala na wypracowanie bardzo dobrych efektów, a są one spektakularne. Przede wszystkim dochodzi do wymodelowania konkretnej partii ciała, z której znika nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit. Osiągasz efekt ujędrnienia, takiego jak po bardzo intensywnym treningu na siłowni.

Storz – fala akustyczna

Storz Medical to nieinwazyjna i skuteczna metoda, która polega na oddziaływaniu specjalnych głowic na problematyczne miejsca na ciele. Urządzenie jest przeznaczone do redukcji cellulitu i poprawy jędrności skóry.

Zabieg wykonywany jest, aby poprawić metabolizm i usunąć nagromadzone w dużej ilości komórki tłuszczowe. Każdy, kto boryka się z uporczywym cellulitem powinien się na niego zdecydować. Zabieg jest nieinwazyjny, komfortowy.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów, należy zdecydować się na serię 12 zabiegów co 3-5 dni.

Wybieraj sprawdzone zabiegi likwidujące rozstępy, a bez żadnego skrępowania założysz ulubioną bieliznę czy bikini.

Pwiązane Artykuły

Wypadające włosy? Poznaj propozycje gabinetów medycyny estetycznej

Magda

Manicure hybrydowy bez tajemnic

Magda

Laserowe usuwanie owłosienia – Q&A

Magda