Lo♥ki.pl
regeneracja skory

Nucleofil Strong – na czym polega wyjątkowość tego preparatu?

Skóra człowieka zaczyna starzeć się już u osób po 25 roku życia. Skóra traci swój naturalny blask i staje się wiotka, a konsekwencją tego są zmarszczki. Z pomocą przychodzi coraz popularniejszy produkt – Nucleofil, przeznaczony do głębokiej odnowy oraz biostymulacji skóry.

Czym jest Nucleofil?

Jest to innowacyjny produkt, przeznaczony do głębokiej regeneracji skóry. Pozwala na przeprowadzenie liftingu, działa antyoksydacyjnie oraz nawilżająco. Lifting zawdzięczamy polinukleotydom, które działają na receptory fibroblastów zawartych w skórze. Dzięki temu produkuje się kolagen I typu i elastyna, co prowadzi do większego napięcia skóry oraz naturalnego naprężenia. Z kolei działanie antyoksydacyjne powoduje zmniejszenie stresu oksydacyjnego w skórze człowieka. Antyoksydanty to nic innego jak przeciwutleniacze, usuwające z organizmu człowieka wolne rodniki. Skutkiem tego jest spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Specjalnie opracowany skład sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, nawilżona oraz jędrna, przez co wygląda na zdrowszą i bardziej wypoczętą. Dodatkowo Nucleofil powoduje naturalny, wyraźny i widoczny gołym okiem efekt, bez sztucznej oraz przerysowanej twarzy. Nucleofil dostępny jest w dwóch wersjach – Nucleofil Medium oraz Nucleofil Strong.

Przebieg oraz wskazania do użycia produktu

Nucleofil to produkt przeznaczony przede wszystkim dla osób, które borykają się z odwodnioną, narażoną na stres oksydacyjny oraz niedotlenioną skórą. Doskonale sprawdza się w przypadku zmian w owalu twarzy, utraty napięcia skóry i braku nawilżenia. Produkt jest całkowicie bezpieczny oraz zawiera naturalne składniki. Dzięki temu mamy pewność, że Nucleofil jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Dodatkowo, nie zawiera w sobie żadnych substancji uczulających, a jego konsystencja przypomina przeźroczysty żel.

Przed użyciem produktu zaleca się, by skóra została zbadana przez specjalistę, który na tej właśnie podstawie wybiera odpowiedni rodzaj preparatu – Strong bądź Medium. W przypadku osób wrażliwych na ból istnieje możliwość znieczulenia twarzy specjalnie do tego przeznaczonym kremem. Preparat ten niweluje skutki w postaci rozpierania i szczypania skóry.

Kolejnym etapem jest wstrzyknięcie produktu (około 0,15 ml)  w punkty bioelastyczne, znajdujące się w dolnej i środkowej części twarzy pacjenta. Dla osiągnięcia lepszych efektów zaleca się, by stosowanie preparatu powtarzać co 2-4 tygodnie.

W niektórych przypadkach stosuje się terapię łączoną, która polega na wstrzyknięciu produktu dawką Strong w środkową część twarzy, zaś w dolną część oraz szyję wstrzykuje się dawkę Medium.

Natychmiastowy efekt

Nucleofil powoduje, że skóra człowieka staje się jędrna oraz szybciej się regeneruje. Dzięki właściwościom nawilżającym oraz antyoksydacyjnym twarz pozostaje sprężysta i wygląda zdecydowanie młodziej. Zmienia się również koloryt skóry, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Zaletą produktu jest także to, że efekt użycia preparatu jest całkowicie naturalny.

Ten innowacyjny preparat o działaniu odmładzającym i jednocześnie chroniącym skórę, intensywnie nawilża i poprawia kondycję skóry. Co więcej, jest całkowicie bezpieczny i dostępny dla szerokiego grona pacjentów.

Pwiązane Artykuły

Masaż na cztery ręce

Magda

Jaką stylizację wybrać na firmowe spotkanie świąteczne?

Magda

Czy latem można wykonywać zabiegi laserowe? Poznaj alternatywy!

Magda