Lo♥ki.pl
młody jęczmień

Na czym polega działanie detoksykacyjne młodego jęczmienia?

Wszechobecne toksyny znajdujące się w pożywieniu, powietrzu oraz wodzie mają szkodliwy wpływ na nasz organizm. Ich nadmiar wywołuje efekt zmęczenia, rozdrażnienia, niskiej odporności, a także wiele nieprzyjemnych skutków np. w postaci bólów brzucha oraz wypadających włosów. Ich pozbycie może okazać się trudne, jednak obecnie na rynku istnieje wiele sposobów na przeprowadzenie detoksykacji organizmu.

Co to jest detoksykacja?

Istnieje wiele sposobów na przeprowadzenie detoksu. Są to między innymi jednodniowe posty, diety oparte na sokach warzywnych, a także suplementy diety. Warto pamiętać, iż nie każda z tych metod jest zdrowa i bezpieczna dla naszego organizmu. Detoks powinien zostać przeprowadzony powoli i nie może być zbyt dużym obciążeniem. Jedną z najlepszych metod na detoksykację jest naturalny suplement diety – zielony młody jęczmień, który w jednym ze swoich suplementów wykorzystała luksusowa marka La Vie Skin.

Zielony jęczmień – działanie oraz skład

Zielony młody jęczmień to pędy jęczmienia zwyczajnego, które znajdują się we wcześniej fazie dojrzewania. Jęczmień głównie wykorzystywany jest w ostatecznej fazie swojego wzrostu, jednak najwięcej witamin i minerałów znajduje się w jego młodych pędach. Zawierają one w swoim składzie chlorofil, witaminy C, E, K oraz witaminy z grupy B, beta-karoten, magnez, żelazo, cynk, mangan, błonnik oraz naturalne hormony. Roślina posiada właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne, przeciwnowotworowe, a przede wszystkim pomaga pozbyć się toksyn. Zielony jęczmień, działanie detoksykujące zawdzięcza dużej ilości chlorofilu oraz beta-karotenu, które wpływają oczyszczenie na organizm. Roślina usprawnia również funkcje naszej wątroby oraz zmniejsza negatywne skutki ubogiej diety. Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy wykazuje działanie neutralizujące szkodliwe działanie wodnych rodników.

Zielony jęczmień w suplemencie La Vie Skin

Zielony jęczmień występuje głównie w dwóch postaciach. Pierwsza z nich to sproszkowany młody jęczmień. Tabletki zaś to druga opcja, która jest dużo wygodniejsza w stosowaniu. Warto pamiętać, iż wybór odpowiedniego suplementu diety jest niezwykle istotny. Należy postawić na firmę, która stawia na innowacyjność, a skuteczność swoich formuł potwierdza odpowiednimi badaniami. Właśnie dlatego wśród suplementów królują tabletki oczyszczające organizm z toksyn marki La Vie Skin, które w najbardziej efektywny sposób wykorzystują działanie detoksykujące młodego jęczmienia. Opatentowane formuły, naturalne bogactwo witamin i multiaktywne działanie zapewnią organizmowi najlepsze wsparcie w walce z toksynami. Ten wyjątkowy suplement z młodym jęczmieniem zadziała również energetyzująco, poprawiając samopoczucie i wygląd. Dodatek magnezu, potasu, cynku i żelaza sprawia, że preparat charakteryzuje się wielotorowym działaniem i ma szereg właściwości prozdrowotnych – obniża ciśnienie krwi, wzmacnia mięśnie, pomaga w walce ze stresem, odżywia skórę.

Zielony młody jęczmień jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących poprawić swoje codzienne samopoczucie. Pozbycie się toksyn oraz wolnych rodników z naszego organizmu usprawnia kondycję i dobrze wpływa na zdrowie psychiczne. Zielony jęczmień w tabletkach stworzony w szwajcarskich laboratoriach La Vie Skin może okazać się niezbędnym elementem potrzebnym do zbilansowania naszej diety oraz usunięcia przykrych skutków nieprawidłowego żywienia.

Pwiązane Artykuły

Jak być zmotywowanym?

Magda

Dlaczego rodzice boją się korzystać z pomocy psychologa dziecięcego?

Magda

Kosmetyki wegańskie – dlaczego ich popularność wciąż wzrasta?

Magda