Lo♥ki.pl
oczyszczanie wodorowe twarzy

Oczyszczanie wodorowe skóry — sposób na promienną cerę

Piękna i gładka skóra twarzy to marzenie każdego. Nieodpowiednia pielęgnacja, zanieczyszczenia obecne w powietrzu, a nawet promieniowanie słoneczne mogą wpływać szkodliwe na skórę i powodować jej przedwczesne starzenie. Co jednak zrobić, gdy problem coraz bardziej się pogłębia, a drogie kremy i maseczki nie przynoszą żadnych efektów? Ostatnim hitem stał się zabieg oczyszczania wodorowego, który pokochały zarówno panie, jak i panowie.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe twarzy?

Oczyszczanie wodorowe to kilkuetapowy zabieg, który wykonuje profesjonalista w salonie kosmetycznym. Do oczyszczania używa się pierwiastka wodoru, który zostaje wprowadzony pod skórę. Wodór ma możliwość wnikania głęboko w naskórek, dzięki czemu skutecznie neutralizuje wodne rodniki. Po oczyszczeniu wodorem, kolejnym etapem jest eksfoliacja obumarłego naskórka i dotlenienie twarzy. Na tak przygotowanej skórze można wówczas rozprowadzić antyoksydanty wprowadzane z wykorzystaniem ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, które będą zabiegały w przyszłości przed nawrotem wolnych rodników. Ostatnim krokiem jest napięcie i uelastycznienie skóry za pomocą fali radiowych.

Korzyści z oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe to zabieg działający kompleksowo. Efekty zauważalne są już po pierwszej wizycie. Podstawowym celem oczyszczania jest dogłębne i skuteczne usunięcie wodnych rodników i zabezpieczenie przed ich powrotem. Oprócz tego, po zabiegu oczyszczania skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Zauważalna jest zmniejszona produkcja sebum, a także redukcja przebarwień, co prowadzi do ujednolicenia kolory skóry. Twarz staje się bardziej promienna, dotleniona i odprężona. Co więcej, oczyszczanie wodorowe ma działanie anti-aging. Idealnie nada się także dla tych, którzy borykają się z trądzikiem, rozszerzonymi porami, zaskórnikami czy innymi stanami zapalnymi.

O czym pamiętać przed oczyszczaniem wodorowym?

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Oczyszczanie jest bezbolesne, całkowicie bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych. Zabiegu natomiast nie zaleca się osobom, które cierpią na choroby skóry lub tym, posiadającym rozrusznik, albo choroby wewnętrzne. Kobiety w ciąży powinny indywidualnie skonsultować się z lekarzem. Oczyszczanie wodorowe trwa około 1-1,5 godziny, a każdy z etapów zajmuje około 20 minut. Po zabiegu przez dwa następne dni nie powinno się stosować makijażu, tak aby umożliwić skórze pełną regenerację.

Podsumowanie

Oczyszczanie wodorowe to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się ze skórą trądzikową i naczynkową, potrzebują dogłębnego nawilżenia lub chcą zatrzymać procesy starzenia się skóry. Efekty oczyszczania zauważyć można już po pierwszym zabiegu.

Pwiązane Artykuły

Usuwanie pajączków na nogach – metody

Magda

Gładkie nogi na wiosnę, czyli wszystko o laserowym usuwaniu owłosienia

Magda

Dlaczego peeling chemiczny najlepiej jest wykonać w okresie jesienno-zimowym?

Magda